aukciongolЛьвів'ян кличуть на благодійний аукціон побачень. Організатори пропонують купити побачення з дівчиною чи хлопцем, який сподобався і таким чином допомогти дітям-сиротам чи бійцям АТО. Цьому проекту вже більше 5 років.

Аукціон почав свою діяльність у січні 2012 року і був приурочений до дня св. Валентина. За перший аукціон вдалось зібрати близько 2 тисяч гривень. Сама ідея аукціону була запозичена із європейського досвіду подібних заходів. Аукціон швидко набув популярності. “Ми почали допомагати також онкохворим, дітям із вадами, будинку пристарілих, пораненим солдатам та їх сім'ям. Окрім допомоги та благодійності, аукціон допомагає людям знайти друзів. Робота над проведенням аукціону допомогла залучити багато небайдужих людей, які стали його волонтерами. Також, сама ідея покупки зустрічі із людиною дала можливість багатьом познайомитись із новими людьми, а деяким щасливчикам навіть створити сім'ю", - розповіла “Форпосту” одна з організаторів Вікторія Вовк.

aukcionparaЗавдяки аукціону створились не тільки щасливі пари, а й родини. Одна з них Назар і Надія Куць. “Випадково побачила у соцмережах допис про те, що проходить благодійний аукціон побачень у Львові. І подумала: "Чому б не спробувати?" і я завантажила своє фото, написала трохи про себе і відправила. Потім почала гортати альбом з хлопцями-учсниками і побачила фото хлопчини, якого не особливо спішили купувати. Я зацікавилась ним з однієї причини: колись ще в шкільні роки мама говорила, що в людей з великими вухами добре серце. Так от, я звернула увагу на вуха цього хлопця.  І я його “купила” за 15 гривень. І скажу вам чесно — це було моє найкраще вкладення в майбутнє”, - посміхається Надія.

Суть благодійного аукціону проста — це торги за право зустрічі з людиною. Зустріч ні до чого не зобов'язує - можна просто зустрітись і випити чашку кави. Продовжувати стосунки чи ні - справа двох. Хлопці і дівчата виставляють на аукціон на сторінці у соцмережах своє фото і коротко розповідають про себе. Зацікавлені учасники роблять ставки у коментарях.  Людина, яка зробить найбільшу ставку, після сплати отримує контакти, вони домовляються про зустріч. Формат побачення переможці обирають самі собі. Якщо ж учасник відмовляється оплачувати, право оплати переходить до попереднього учасника.

aukcion1“Через аукціон перейшло багато волонтерів, учасників, організаторі, одні люди йшли, інші приходили. Але суть не змінилась - наша команда і далі продовжує працювати і робити добрі справи. Про всі використані кошти публікується детальний звіт. Кілька місяців тому ми прийняли рішення відмовитись від “Вконтакте” і перейти у “Фейсбук” і, фактично, тепер збираємо аудиторію "з нуля". Так само, дуже важко оцінити, скільки людей прийняло участь в аукціоні і скільки зібрано коштів. За приблизними підрахунками, за весь час участь взяло до п'яти тисяч людей і надано допомоги не менш як на 700 тисяч гривень", - зазначає організатор Роман Тузяк.

Наступний аукціон побачень відбудеться вже 8 вересня. Деталі участі за посиланням: https://www.facebook.com/groups/1803415016544178/

Усі кошти організатори планують витратити  на закуплю необхідних речей для дитячих будинків у Сасові та Старому Роздолі.