127991607 3477288368974479 335159557518827425 ojЩиро сподівався, що після виборів суспільство вже не буде свідком популізму та обливання брудом опонентів. На жаль, риторика окремих політиків не змінилась. Тільки лунає вже не заради голосів виборців, а під час торгів за посади, комісії, сфери впливу.

Незрозуміле засідання ради Львівської ОТГ, без законно обраного її голови та представників усіх політичних сил, важко назвати початком виконання депутатами представницьких функцій, делегованих громадою.

На жаль, і в новообраній Львівській обласній раді деякі процеси виглядають далеко не цивілізованими.

Вже зараз бачимо, що єдності немає навіть всередині політичної сили, яка претендує на більшість. Питання «Хто має очолити Львівську обласну раду?» спричинило дивну ситуацію. Її представники у публічному просторі обговорюють, з ким краще чи взагалі не варто об’єднуватись. Як аргументи лунають маніпуляції щодо більшої чи меншої «українськості» політичних сил, яким виборець делегував право представляти їхні інтереси в обласній раді.

Наше суспільство знову пробують ділити на патріотів та "всіх інших". Але найбільш прикрим є те, що це роблять не кремлівсько-медведчуківські маріонетки, а політична сила, яка всю виборчу кампанію позиціонувала себе як суперпатріотична та з ЄвропейСьким вектором. За їх логікою, всі ті виборці, які віддали голоси за інші партії, не є патріотами своєї країни.

Припускаю, така риторика – це чергове політичне шоу з метою подальшого задоволення комерційних інтересів своїх спонсорів. Чи є місце тут для інтересів жителів Львівщини?

Інші партії поки що стоять осторонь. Тому сьогодні я б хотів звернутися до них і запитати: «Чи влаштовує вас позиція німих спостерігачів та статистів? Ви готові перетворитись у «додаток» до так званої коаліції?»

Так, в межах однієї політичної сили вас небагато. Але кілька політичних сил можуть стати центром прийняття рішень. Тих рішень, на які чекають жителі нашої області. Всі партії у цій області є патріотичними. Інакше б ніхто за нас не віддав жодного голосу. Жителів Львівщини не введеш в оману фейками та маніпуляціями щодо теми патріотизму. І це показали результати виборів.

Якщо ваші цінності співпадають з моїми і ви маєте на меті дбати про громади та розвивати Львівщину, то закликаю всі політичні сили почати перемовини щодо формування більшості.