124913764 2095941667209987 6641972022778879657 oЗа 10 місяців в нашій області реалізовано понад 860 інфраструктурних об’єктів. Щодо обласних програм, а їх 29, то вони профінансовані на 852 млн грн. До кінця року ця сума збільшиться додатково ще на 600 млн грн.
Окремо і багато можна говорити про видатки на «Велике будівництво», програму капітального будівництва, вирішення проблем дефіцитних районів і громад, підтримку медиків, вчителів, боротьбу з пандемією коронавірусу…

Чому я про це пишу і наводжу так багато цифр?
Учора в соцмережах роздмухали істерику навколо програми «Конкурс проєктів місцевих ініціатив». Голова Львівської обласної ради звинуватив ЛОДА у її знищенні.
Факти, з яких я почав допис, дають загальне розуміння про роботу Львівської ОДА сьогодні. Додам, що завжди приймаю тільки ті рішення, які на користь громаді. При цьому ніколи не керуюся емоціями і поспішними висновками.
Тепер по суті.
Чи буде Львівська ОДА фінансувати проєкти місцевих ініціатив, в народі «мікропроєкти»? Так, фінансує і буде фінансувати.
Ми проаналізуємо суму допомоги ОТГ та районів і в стислі терміни скеруємо кошти обласного бюджету на дофінансування відповідних проєктів місцевих ініціатив. Щоправда, не зможемо скерувати кошти на ті мікропроєкти, які конкурсна комісія при Львівській обласній раді вирішила не фінансувати.
Станом на сьогодні на реалізацію проєктів місцевих ініціатив скеровано 71 млн грн. До речі, чергову заявку я погодив учора о 10-й ранку – до того, як тему «підняли» у Фейсбуці.
Дякую всім, хто розуміє, що моя позиція чітка, виважена і державницька.
Не популістична.