Детальніше...Проблема: Критичний стан приміських перевезень, через борги влади за пільгові перевезення та падіння вантажного обороту на залізниці, найближчим часом приміські перевезення не буде з чого фінансувати, що призведе до зменшення кількості приміських поїздів та ще більшого погіршення якості перевезень.

Детальніше...Привіт, я Андрій і я — водій. У ті дні, коли я у Львові, я рухаюся містом на авто.

Щобудня в докарантинний час перед роботою я завозив старшого сина в школу, а молодшого — в садок. Після роботи — той же маршрут, але в протилежну сторону.

Детальніше...Ректорат медуніверситету мав би належним чином відреагувати, бо справа торкає не особистості викладачів, але важливості присутності біоетики у приготування медиків. До того ж, тим, хто піддав сумніву доцільність біоетики у навчальному процесі медуніверситету став не студень, але завідувач кафедри філософії та економіки ЛНМУ професор Ігор Держко.

Детальніше...Чорне і біле. Інь та Янь. Вік та юнь.
Зустріла сьогодні трьох однокласниць. Ми тоді, в юності, різні були. Хтось мав усе, хтось не мав нічого. Перед кимось тодішній світ гостинно відчиняв двері, хтось мусів відчиняти їх, докладаючи зусиль, хтось ліз через вікно, хтось чекав, що з приходом змін двері самі відчиняться, чи їх відчинить хтось інший, але так широко, що і вони прошмигнути встигнуть.

Детальніше...У минулу п’ятницю здивовані мешканці нашого міста дізналися, що мер Андрій Садовий готовий представити Львів як поле для "реформаторських експериментів" Міхаїла Саакашвілі. Скандального президента Грузії, ще більш скандального громадянина України та новоспеченого керівника виконавчої структури Ради реформ при президенті Зеленському.

Детальніше...Десь незадовго до його загибелі я подавався на румунську візу - це поруч з його офісом і запаркувався на єдине вільне місце, яке знайшов. Коли повернувся - побачив Фольксваген Бітл з тернопільськими номерами, який мене заблокував. Таке авто в Києві могло бути лише в однієї людини. Набрав, він вийшов, але замість роз'їхатись, ми ще години дві розмовляли і пили каву.

Детальніше...Коли ви хочете "домашньої сметанки" памятайте чим вона для вас і вашої родини може закінчитися. Бля, коли це читаю, про "домашню сметанку" хочеться просто відійти у засвіти, щоб більше не бачити і не чути от такого рівня аргументів.

Детальніше...Україну, де стріляють лише салюти на весіллях та днях народження.

Детальніше...Маємо сумні роковини Акції «Вісла», і як міський голова міста Монастириська, яке стало столицею депортованого субетносу українців з рідної землі – лемків, хочу звернути увагу на кілька обставин.

Детальніше...Уряд заборонив українцям виїжджати за кордон на заробітки. Відмовивши иншим державам в проханні офіційно їх працавлаштувати.

Репліка

Форпост на Facebook