Детальніше...Щедрий вечір за приготуванням до урочистого дійства у нас не дуже відрізнявся від Святого вечора. Так само готували 12 пісних страв і прибирали хату і двір. В хаті гуло, як у вулику і кожен рихтувався до свята.

Детальніше...Ок, ще раз. Детальніше.
Не пройшло й двох днів з часу, коли набули чинності окремі статті «Мовного закону», як з різних куточків України потягнулися потоки обурень, зневаги та відкритих закликів не виконувати закон.
Звинувачення в «необільшовизмі», загрози «геттоїзації країни» та «дискримінації» російськомовних звучать навіть з сторінок, здавалося б, найбільш шанованих українських медіа. На каналах Медведчука відкрито закликають ігнорувати закон, лідер маргінальної політичної партії 5.10, нєкій Ґеннадій Балашов заявляє, що ніяка «тварь» не буде йому вказувати, якою мовою говорити, а в Богом забутих кав’ярнях в житлових масивах Києва насміхаються з української мови.

Детальніше...Постійні ангіни та бронхіти у всіх довкола в 1990–1995 роках, і раніше з дитсадка.

Детальніше...Венеційська хартія 1964 — це найважливіший міжнародний документ про збереження та реставрацію історичних пам'яток і визначних місць. 1965 хартію схвалено Міжнародною радою з питань пам'яток та визначних місць (ІКОМОС)

Детальніше...Обов`язково перед Різдвом галичани кололи свиню, щоб було що їсти на свята. Мнєсо мало бути свіжим, шинки і ковбаси, шпондери вудилися в бочці. Отак йшов по вулиці і біля кожної хати стояла бочка. А з неї такий ароматний дим йшов зі смаком шинки...І ти вже тільки від того запаху розумів, що то прийшли свята.

Детальніше...Гарний це звичай у більші свята складати собі взаємно щирі бажання всього найкращого. А що треба зберігати добрі звичаї, бо тільки так доходиться до доброї і тривкої традиції, якої значіння і ваги ніколи не можна досить високо оцінювати, і я усім друзям і знайомим пересилаю найщиріші бажання з Христовим Різдвом і Новим Роком 1944.

Детальніше...Легко не буде. 2021 рік - рік викликів. Чим більше вникаю в цифри бюджета - тим більше розумію, що пріорітети не ті.

Детальніше...Майже рік не користувався послугами Укрзалізниці. Декілька тижнів тому довелося. Взяв квиток до Києва на Інтерсіті. Раніше, за 530 гривень, мав дві мережі Wifi, хорошу каву та їжу.

Детальніше...На першій фотці старша жіночка з паличкою, яка щойно зайшла в трамвай. На другій знимці старший чоловік з паличкою, який вже сидів у трамваї. І от діалог між ними:
- прошупані, йдіть сюда, сядете на моє місце.
- та дякую, я зараз виходжу).
Завіса.
То є львівська "стара школа", на яку варто рівнятися.

Детальніше...Одного зимового року, у 3 класі львівської СЗШ, ми з однокласниками поділилися на два табори: ті, хто вірить в Святого Миколая і ті, хто не вірить. Протистояння було запеклим і всім знайомим дітям тоді розходилося на питанні.

Репліка


Юрій Михальчишин
Як ми хворіли у дев’яностих

Як ми хворіли у дев’яностих


80 окрема десантно-штурмова бригада ДШВ ЗСУ
Вітаємо з Днем створення 80-ту десантно-штурмову бригаду ДШВ!

Вітаємо з Днем створення 80-ту десантно-штурмову бригаду ДШВ!

Форпост на Facebook