29afeeb3c8a416a4e083a264d85a23be6a35eb33Інцидент, який спричинив серйозне каліцтво громадянина України, стався у місті Валбжих (Нижньосілезьке воєводство). Як повідомляє Yavp.pl з посиланням на dziennik.walbrzych.pl, в одному з пабів між громадянином України та власником закладу сталася бійка, в результаті якої українець отримав серйозне каліцтво.

Причиною сварки, ймовірно, стало те, що гість відмовлявся платити за вхід. Спочатку чоловіки сварилися, а потім справа дійшла до рукоприкладства. Під час штовханини українець впав на скляні двері, які розбилися, а осколки скла потрапили йому в обличчя.

Потерпілого госпіталізували з тяжкими травмами. Виявилося, що він повністю втратив око. Крім того, було накладено шви на обличчя, й трохи згодом на чоловіка ще чекає операція.

Поліція працює над встановленням всіх обставин інциденту та переглядає відео з камер спостереження пабу, оскільки обидві сторони конфлікту мають різні версії розвитку подій. Жодних офіційних коментарів з цього приводу поки немає.

Відомо, що постраждалий українець проживав і працював у Польщі на законних підставах. Його роботодавець забезпечив юридичну допомогу вже наступного дня після інциденту.