krasnaja zona 720x404 1Усім треба бути вакцинованими двома дозами, адже невакциновані хворіють важче. Про це повідомив мер Львова Андрій Садовий.

"Ми проаналізували світовий досвід, а також ситуацію у наших лікарнях. Невакциновані хворіють важче!
Отож починаючи з 30 жовтня:

Заклади, які продають товари першої необхідності, працюють лише за умови, що усі працівники вакциновані.
Усі масові заходи заборонено!

Заклади культури призупиняють роботу

Громадський транспорт може перевозити не більше 50% пасажирів від загальної пасажиромісткості. Вакцинація для водіїв та контролерів обов’язкова. Усі пільговики, окрім учасників бойових дій, можуть безкоштовно користуватись транспортом з 11:00 до 16:00;

Торгові центри та ринки. Доступ до непродовольчих магазинів та товарів дозволений лише для вакцинованих відвідувачів. Продукти першої необхідності можна придбати у масці та дотримуючись дистанції.

Заклади та підприємства, які надають сервісні послуги, можуть працювати лише за умови повної вакцинації працівників та заповненості приміщень не більше ніж на 50%. (продаж техніки, тощо).

Заклади громадського харчування працюють лише за умови повної вакцинації працівників та відвідувачів. Не більше 4 людей за столиком та до 50% заповненості приміщень.

Заклади спорту. Дозволено лише індивідуальні заняття за умови повної вакцинації працівників та відвідувачів.
Доступ до закладів, де здійснюється продаж товарів першої необхідності – не більше ніж 50% заповненості торговельної площі.

Що таке товари першої необхідності? Харчові продукти, медичні препарати, пальне тощо – це все те, що потрібно людині для життя.

Моніторингові групи разом з поліцією активно перевірятимуть дотримання усіх правил. Порушники будуть закриті. Усі мають жити і працювати на рівних умовах.

Вибачте за незручності, але здоров’я – на першому місці!". - зазначив мер міста.