142077712 2910380329238975 6600330089967785801 oУ Львові викрили протиправну діяльність групи осіб. Вони виготовляли, зберігали та збували особливо небезпечні наркотичні засоби та психотропні речовини.

Про це повідомила пресслужба Львівської обласної прокуратури. 

За даними слідства встановлено, що фігуранти, серед яких були мешканці Львівської та Дніпропетровської областей, контрабандою переміщували наркотичні засоби, психотропні речовини, їх аналоги та прекурсори з країн Західної Європи через митні пости Галицької митниці Держмитслужби, використовуючи сховища та інші засоби та способи, що утруднюють їх виявлення, шляхом приховування від митного контролю. Окрім того, ділки налагодили системне виробництво наркотичних засобів з метою подальшого збуту.

Під час обшуків на території Львівської та Дніпропетровської областей в порядку ст. 208 КПК України затримано трьох фігурантів віком 26 – 38 років.

Також виявлено та вилучено, серед іншого, наркотичні засоби та психотропні речовини вагою понад 2 кг, більше як 1 тис таблеток зі вмістом прекурсорів, 35 пакетів із канабісом, грошові кошти на суму понад 9 тис доларів США та близько 200 тис грн, 2 одиниці зброї, лабораторне обладнання та приладдя для виготовлення наркотичних засобів, мобільні телефони, записи чорнової бухгалтерії.

Вказана лабораторія діяла щонайменше протягом року, щомісяця виготовляючи понад 10 кг метамфетаміну, що за цінами «чорного ринку» становить понад 8 млн грн.

На цей час чотирьом фігурантам повідомлено про підозру за ч.2 ст.307 КК України, вирішується питання про обрання їм запобіжних заходів та вживаються заходи до встановлення інших співучасників.
Досудове розслідування триває.

Санкції інкримінованих статей передбачають максимальне покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 6 до 10 років з конфіскацією майна.