54831213dc147a3836e3bc9491f2e068 XLУ працівників Львівського обласного лабораторного центру МОЗ України діагностували Covid-19. Шістьох працівників госпіталізували до Львівської обласної інфекційної лікарні, ще п’ятеро є на самоізоляції, пише Zaxid.net

Як повідомила у понеділок, 13 липня, головна епідеміологиня Львівщини Наталія Тімко, станом на 13 липня в інфекційній лікарні на лікуванні перебуває шестеро працівників обласного лабораторного центру. Їхній стан – середньої важкості.

За словами заступника директора Центру Олега Когута, працівники, у яких виявили коронавірусну інфекцію, не мали відношення ні до відбору проб, ні до проведення ПЛР-досліджень.

«Серед тих, хто потрапив до лікарні, на щастя, важких хворих нема. Їхній стан середньої важкості. Є і працівники, у яких виявили коронавірус, але у них нема жодних симптомів. Таких, якщо не помиляюся, п’ятеро. Вони перебувають на самоізоляції. Сьогодні знову здавали біоматеріал на ПЛР-дослідження. Чекаємо результатів», – каже Олег Когут.

Нагадаємо, раніше на коронавірусну інфекцію хворіли працівники міського відділу Львівського обласного лабораторного центру МОЗ України. Двоє працівниць, серед яких і завідувачка міського відділу, на жаль, померли.

До слова, станом на ранок, 13 липня, на Львівщині коронавірусом інфіковано 7107 мешканців області. З них 1113 хворих вже одужали, 186 померли.