unnamed876545678Золочівський районний суд оштрафував на 8500 грн місцевого мешканця, який вдовольняв свої сексуальні потреби в автомобілі у центрі Золочева. Чоловіка зняли на відео, і поліція кваліфікувала його дії як хуліганство. Про це повідомляє Zaxid.net

Судячи з матеріалів справи, інцидент трапився 11 березня цього року на вул. Пушкіна в Золочеві. Віктор Д. припаркував свій автомобіль ВАЗ-2108 біля магазину «Все від 1 гривні». Сидячи на передньому сидінні, чоловік почав вдовольняти свої сексуальні потреби. Це помітили відвідувачі магазину «Все від 1 гривні» і зняли процес на відео.

Побачивши, що на нього дивляться люди, Віктор Д. одразу поїхав з місця події.

Одна з жінок, що стали свідками дій чоловіка, написала заяву у поліцію. Дії Віктора Д. правоохоронці кваліфікували як хуліганство і відкрили щодо нього кримінальне провадження.

У суді, який відбувся 26 червня, чоловік повністю визнав свою провину. Суддя Золочівського райсуду Олександр Кіпчарський, який розглядав цю справу, погодився із обвинуваченням щодо Віктора Д. Суд призначив чоловікові 8500 грн штрафу – це мінімальне покарання за статтею про хуліганство.

Зазначимо, що Віктор Д. має 30 днів, щоб оскаржити цей вирок в апеляції.