image 16578687687Мешканець Калуша, на Івано-Франківщині, самовільно, без отримання відповідних дозволів, на землях комунальної власності почав зводити каплицю. Він прововів земляні роботи й розмістив конструкції неподалік перехрестя доріг вул. Євшана — бульвар Незалежності зовсім поруч з каналізаційним люком. Про це повідомляє РІСУ.

Чоловік також обдурив священнослужителів Калуського деканату УГКЦ, повідомивши, що земельна ділянка належить йому на праві приватної власності і усі питання побудови у цьому місці каплички узгоджено з органами влади.

Священики повірили на слово чоловікові і на його ж прохання 1 липня посвятии територію.

В.о. протопресвітера Калуського, отець Степан Скібіцький поінформував виконавчий комітет Калуської міської ради, що настоятелі парафій не були проінформовані про здійснення посвячення згадуваної каплиці.

Зараз Калуський деканат розслідує питання щодо посвячення місця під капличку та вживатиме заходи для недопущення в подальшому випадків вчинення священнослужителями Калуського протопресвітеріату релігійних обрядів, які порушують вимоги чинного законодавства.

Працівники відділу благоустрою та закупівель управління житлово-комунального господарства Калуської міськради склали 2 протоколи за порушення правил благоустрою та утримання території міста на самовільного забудовника.

До слова, калушанину вдалося обманути не лише священнослужителів. Так, у соцмережі мешканців міста закликали "допомогти добродію Андрію побудувати каплицю для спільної молитви".