035d1bc5b7ca1f0bb93e74deddec2d48В Одеській області 35-річна жінка загинула через спробу аборту. Можливих причин смерті кілька. Це могла бути смертельна ін'єкція ветеринарного препарату. Окрім цього, під час розтину у загиблої виявили розрив селезінки. Позбутися дитини уколом ветеринарного препарату жінка намагалася вже на п'ятому місяці вагітності, повідомляє ТСН.

Жінка сама собі зробила ін'єкцію, яка могла стати смертельною. Принаймні, так вона сказала поліцейським за кілька годин до смерті. І потрапила до лікарні з кровотечею. Про те, що сталося, не хотіла говорити навіть лікарям. 

"Вона слідчим пояснила те, що вона зробила собі ін'єкцію, в результаті якої в неї трапився викидень. Вона довго не признавалася ні лікарям, ні співробітникам поліції. Ніхто не знав, тому що вона приховувала факт вагітності від своєї мами, від своїх дітей", - розповів керівник Татарбунарського відділення поліції Олександр Бодюл.

Утім, у селі, де вона жила, важко щось приховати навіть особисте. Люди говорили, а вона чутки заперечувала.

Жінка сама виховувала трьох дітей. Колишній чоловік родину не підтримував. Найменший хлопчик потребував постійної медикаментозної підтримки. Тому мати працювала усюди, де могла, кажуть сусіди.

Зрештою медикам жінка сказала, що пізно похопилася, що вагітна. У лікарні б уже за аборт не узялися, а вигодовувати ще й четверту дитину не змогла б. 

Натомість у селі впевнені, що вона заробляла сурогатним материнством і наважилася на аборт, коли від дитини відмовилися потенційні батьки. Мовляв, великий живіт бачили в жінки ще й рік тому, але потім він раптово зник. Дитини тоді ніхто не бачив.

Версію з сурогатним материнством у поліції наразі навіть не розглядають. Поки що трагедію правоохоронці розслідують як вбивство, тому що лікарі, крім великої крововтрати, виявили ще й розрив селезінки. Наразі чекають на експертизу, яка встановить ще й те, чи робила жінка ін'єкцію сама, чи їй хтось допомагав.