DSC03063Львівський апеляційний суд частково задовольнив апеляційну скаргу мешканки Червонограда Ольги Р., яку оштрафували за торгівлю квітами під час карантину. Суддя визнала її винною у порушенні карантину, але скасувала 17 тис. грн штрафу. Про це повідомляє Zaxid.net

Ольга Р. працює флористкою у квітковому кіоску «Жасмин» на вул. Сокальській у Червонограді. 21 березня попри заборону на торгівлю квітами, вона відчинила кіоск і продала клієнтці одну троянду. Ольга Р. не погодилась із тим, що вчинила порушення і дала покази поліції, у яких стверджувала, що лише привідкрила двері кіоску, щоб продати одну квітку, і більше так робити не буде.

Проте суддя Червоноградського районного суду Віталій Грабовський визнав Ольгу Р. винною у порушенні закону про карантин і оштрафував її на 17 тис. грн.

Жінка вважала постанову незаконною та подала апеляцію. Як вказано у рішенні Львівського апеляційного суду, яке оприлюднили у реєстрі 22 травня, суддя Ірина Партика визнала Ольгу Р. винною у порушенні карантину, але скасувала 17 тис. грн. Через малозначність її звільнили від адміністративного покарання та зробили усне зауваження.