1 0 иуу
Фото: "Цензор.НЕТ"
Правоохоронці готуються протистояти можливим фактам мародерства в Україні: підсилюють технічно торговельні точки та проводять превентивні заходи, наголошує голова Національної поліції України Ігор Клименко.

Відповідаючи на запитання про те, чи мали місце факти мародерства в Україні, Клименко сказав: "Ще ні. Але, чесно кажучи, ми готові до будь-якого розвитку ситуації", пише "Інтерфакс-Україна".

За його словами, поліція охорони наразі проводить активну роботу насамперед із керівниками торговельних мереж, щоб не допустити фактів мародерства.

"Ми технічно посилюємо торговельні точки і при цьому розуміємо, які сили та засоби необхідно буде задіяти, щоб своєчасно та ефективно реагувати на такі виклики", - пояснив голова Нацполіції.

За його словами, поліція також відстежує ситуацію в кримінальному середовищі, а також ті категорії людей, які через деякий час не матимуть засобів до існування.

"Тобто, йдеться про комплексну роботу поліції і кримінального, і превентивного спрямування. Поки що вивчаємо ситуацію, точково реагуємо, оперативно відпрацьовуємо кримінальний світ", - резюмував Клименко.