082d260f5112201e2454e12cf1ff91fb6493619dЛьвівська міськрада спростувала інформацію про те, що у Львівській області за ніч померло подружжя з Жовківського району. Обоє померлих не мали між собою родинних зв’язків.

«Поширена в засобах масової інформації новина про те, що на Львівщині від коронавірусу померло подружжя, не відповідає дійсності. Така інформація не звучала на сьогоднішньому брифінгу. Наголошу, померло дві особи: чоловік, який був мешканцем Львова, та жінка — мешканка Жовківського району. На брифінгу було озвучено, що у загиблого чоловіка є дружина, у якої підтверджено коронавірус. Вона перебуває на лікуванні у Львівській обласній інфекційній лікарні», — наголосила Галина Слічна, керівниця штабу прийняття оперативних рішень в умовах загрози епідемії коронавірусної інфекції у Львові.

Нагадаємо, про це сьогодні вранці повідомило видання Укрінформ, посилаючись на заяву під час брифінгу заступниці міського голови та керівниці міського штабу з прийняття оперативних рішень в умовах загрози епідемії коронавірусної інфекції COVID-2019 Галини Слічної.