1177443Сьогодні, 9 квітня, голова Львівської ОДА Максим Козицький відповідав на ТОП-10 запитань мешканців Львівщини. Зокрема, в одній із відповідей йшлося про те, що на Львівщині є проблемні райони, де немає можливості у повному обсязі виплачувати вчителям заробітну плату. Про це повідомляє Galnet.fm

Керівник департаменту освіти та науки Львівської ОДА Ігор Гайдук розповів у коментарі, що йдеться про Борислав.

Через те, що надходження до місцевих бюджетів падають, там зараз не вистачає 4-х мільйонів освітньої субвенції. Комісія ТЕБ і НС міської ради Борислава 7 квітня ухвалила рішення оголосити у закладах середньої загальної освіти режим простою. У такому випадку вчителям мали б виплачувати не менше 2/3 від окладу. Втім, таке рішення переглянуть уже найближчим часом:

«Очевидно, що це рішення переглянуть у зв’язку з тим, що, наприклад, якщо буде режим простою, то вчителі не займатимуться дистанційною формою навчання. Простій не передбачає виконання трудових обов’язків. Тому це рішення не реалізовуватимуть. Будуть шукати інші можливості з місцевого ресурсу, аби виплатити зарплати у розмірі не менше середньомісячного», – говорить Ігор Гайдук.

Наразі під загрозою заробітні плати 424-х педагогічних працівників Борислава