94577450945Львівські лікарі годину боролися за життя відомого музиканта Олександра Дацюка, лідера рок-гурту Лесик Band, якого на тролейбусній зупинці по вул. Героїв УПА порізав ножем безхатько. Про це повідомляють Факти.ICTV

"Пацієнт поступив у дуже тяжкому стані, з ознаками множинного проникаючого поранення грудної клітки. На жаль, через півгодини після операції була зупинка серця. Реанімаційні заходи впродовж години не допомогли", – розповіла завідувач реанімаційного відділення Львівської лікарні швидкої допомоги Наталія Матолінець.

За словами свідків, співак прийшов на зупинку, де у нього виник раптовий конфлікт із безпритульним. Перехожі викликали поліцію. Вбивцю знайшли неподалік – на іншій зупинці. Він спокійно пив пиво. Пояснити, звідки ніж та чому він у крові, безхатько не зміг.

Свідки також кажуть, що часто бачив чоловіка у цьому районі, але і подумати не могли, що він здатний на вбивство. Мотиви з’ясовує поліція.

Там розповіли, що зловмисник не має постійного місця проживання, уродженець Донецької області, раніше судимий, відбував покарання за незаконне зберігання зброї. Підозрюваному у вбивстві музиканта загрожує до 15 років.

Родичі Дацюка переконують, що він був чуйною людиною, але із загостреним почуттям справедливості. Тому не відкидають, що той міг різко відповісти на образливі слова безхатька.

Заслуженому артисту України Олександру Дацюку було 56 років. Він був лідером популярного у 90-ті роки гурту Лесик Band та одним із засновників львівського рок-клубу.

Нагадаємо, лідер гурту Лесик Band Олександр Дацюк помер після нападу безхатька у Львові ввечері 7 квітня.