1 0 maxr7690 esdefault
Фото з відкритих джерел
Син померлої від коронавірусу жінки вимагає, щоб президент Білорусі відповів за відсутність відповідних дій, які могли б захистити населення країни від поширення смертельної інфекції.

Чоловік, мати якого померла внаслідок коронавірусної інфекції, вимагає порушити кримінальну справу проти президента Білорусі. На його думку, Лукашенка «не вжив відповідних дій для захисту населення».

Про це пише Польське радіо.

За інформацією порталу БЕЛСАТ, чоловік, який мешкає у Франції, написав заяву в міліцію після того, як його 68-річна мати померла в лікарні у Вітебську. У неї був коронавірус і пухлина на хребті. Пневмонія у жінки розвинулася після її перебування в неврологічній лікарні незабаром після операції видалення пухлини.
За словами сина загиблої, його мама не була включена до статистики смертності від коронавірусу.

У заяві в міліцію чоловік вимагає порушити кримінальну справу стосовно Лукашенка, «який, перебуваючи на посаді президента Республіки Білорусь, не вжив необхідних заходів щодо захисту населення від поширення особливо небезпечного вірусу».

До понеділка у Білорусі підтверджено 700 випадків зараження Covid-19. Також підтверджено 13 випадків смерті від коронавірусу.