1 0 pat
Фото: Facebook
Протягом двох тижнів, а за потреби й більше, триватимуть спільні профілактичні відпрацювання патрульної поліції, швидкої допомоги та ДСНС.

Про це сьогодні під час пресбрифінгу розповів перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький, повідомили повідомили у пресслужбі патрульної поліції Львівщини.

“Такі заходи ми проводимо для того, щоб нагадати водіям про важливість давати дорогу спецтранспорту й актуальність цієї проблеми. Адже існують непоодинокі випадки, коли водії ігнорують маячки і звукові сирени та свідомо не пропускають оперативні автомобілі, які поспішають на виклик. Але не треба забувати, що спецтранспорт спішить на виклик, бо хтось потребує негайної допомоги, а втрачений час може коштувати комусь життя”, — наголосив Олексій Білошицький.

Нерідко ситуації, коли водії не надають перевагу спецтранспорту, який спішить на виклик, завершуються ДТП. На жаль, навіть з фатальними наслідками.

Сьогодні спільні екіпажі патрульної поліції, швидкої та ДСНС вже виїхали на перші відпрацювання.

У Львові патрульні спільно з медиками перевіряли, як водії пропускають авто зі спецсигналами.

Вони їхали за спеціально обраними маршрутами, саме тими дорогами, якими найчастіше їздять карети швидкої.

Більшість водіїв поступалася дорогою, проте були й такі, що їх ігнорували, продовжуючи рух без змін.

Патрульні поліцейські зупиняли ці транспортні засоби. На чотирьох водіїв винесли постанови за ч.3 ст.122 (водії, які не надавали дорогу та не забезпечували безперешкодний проїзд спецтранспорту) КУпАП, а двоє водіїв відбулися профілактичними бесідами.

Нагадуємо, що за цей вид правопорушення передбачена адміністративна відповідальність – штраф у сумі 510 гривень.