img 8662Навколо кадрових призначень у львівській юстиції нові казуси. Державні виконавці Львівщини, направили до Президента України, аудиторської служби, Міністерства юстиції України, та до антикорупційних відомств колективне зверне звернення по факту захмарних несправедливих виплат в середині структури. Де ВІП чиновникам львівської юстиції виплачують захмарні винагороди, а рядовим працівникам, те що пани не з’їли.

Цими днями, соціальні мережі накрила хвиля суспільного обурення щодо розмірів заробітної платні міністрів в місті Києві. Але що Київ?! Якщо у Львівській юстиції є чиновники, що переплюнули самих міністрів.

ГО «Народне Антикорупційне Бюро» отримало інформацію, що у грудні місяці окремі працівники Головного територіального управління юстиції у Львівській області отримали близько 15 тисяч тисяч доларів США доходу. Згідно цифр, одними із щасливчиків захмарних виплат є особи, що є поміж собою кумами, і партнерами по цеху. Це головний бухгалтер управління юстиції Орися Мерза, та колишній посадовець начальник примусового виконання судових рішень, а сьогодні спеціаліст управління персоналу, Ігор Титла.

Як відомо, Ігор Титла та Орися Мерза працюють в юстиції більше двадцяти років, і якщо уважніше роздивитися декларації останніх, інформація що фігурує там, викликає ряд запитань. Ігор Титла, дохід у грудні 2019 року дорівнює 347 724 грн.. За минулий рік останнім зароблено 580 057 грн. Далі, Орися Мерза, дохід у грудні 2019 року становив 280 097 грн.. За минулий рік вона ж отримала 553 921 грн.

Слід звернути увагу, що на даний момент, саме Ігор Титла, претендує на посаду першого заступника начальника Західного міжрегіонального управління юстиції.

Президент України неодноразово закликав громадян, та громадські організації, реагувати на несправедливе співвідношення доходів державних службовців. Що ми у свою чергу і робимо. Маємо надію, що даний текст, стане предметом розгляду для правоохоронних органів на можливу наявність корупційних правопорушень. І у випадку належного реагування, ВІП чиновники не зможуть влаштовувати своїх на посади, тим самим перекриється можливість красти кошти, що були інвестовані простими людьми до державного бюджету.

Посилання щодо звернення державних виконавців можна переглянути тут.

Декларації фігурантів за посиланнями Ігоор Титла та Орися Мерза.