1 0 547e568n4sh3o23 0 t 1Галицький райсуд Львова визнав винним Олександра Бєлкіна, який побив почесного консула Бельгії у Західному регіоні Ярослава Гарцулу через неправильне паркування у центрі Львова. Йому призначили покарання у вигляді трьох місяців арешту.

Про це пише Zaxid.net.

Інцидент, нагадаємо, трапився ще 7 січня на проспекті Шевченка у центрі Львова. Олександр Бєлкін розповів, що приблизно о 21:00 побачив припаркований на пішохідному переході автомобіль Audi Q7, у який сідав чоловік. Він підійшов, щоб зробити зауваження через неправильне паркування і впізнав, що за кермом був його знайомий Ярослав Гарцула.

Ярослав Гарцула запевняв, що припаркував дипломатичне авто на пр. Шевченка на кілька хвилин, щоб купити води, оскільки погано себе почував. Між чоловіками виник конфлікт, під час якого Олександр Бєлкін вдарив Ярослава Гарцулу.

Лікарі діагностували у Ярослава Гарцули закриту чеперно-мозкову травму, струс головного мозку та забої.
Дослідивши усі докази у цій справі, голова Галицького районного суду Львова Ірина Волоско визнала Олександра Бєлкіна винним у хуліганстві та призначила покарання у вигляді трьох місяців арешту. На вирок суду може бути подана апеляція протягом 30 днів з моменту його проголошення.