50785 695 6Сьогодні на сесії Львівської міської ради було прийнято ухвалу «Про розгляд електронної петиції «Капітальний ремонт та розширення відрізку дороги, що сполучає м. Львів через вул. Замарстинівську з смт. Брюховичі (через Брюховицьке лісництво)».

Підтримана петиція була зареєстрована в Єдиній системі електронних петицій та набрала 500 голосів підтримки.

Згідно з прийнятою ухвалою, департаменту житлового господарства та інфраструктури до наступного пленарного засідання необхідно підготувати дорожню карту вирішення питань щодо проведення капітального ремонту та розширення відрізку дороги, що сполучає м. Львів із смт. Брюховичі через вул. Замарстинівську та Брюховицьке лісництво.

Нагадаємо, у Львові зібрала необхідну кількість підписів петиція із вимогою провести капітальний ремонт та розширення дороги, що сполучає Львів через вул.Замарстинівську з селищем Брюховичі. За півтори місяці ініціатива зібрала більше 500 голосів львів'ян. 

"Станом на 2019 рік, останній повноцінний капітальний ремонт відрізку дороги Львів(вул.Замарстинівська) - Брюховичі, відбувався близько 10років тому. Натомість, щорічно відбуваються латкові та ямкові ремонти, котрі утримуються в належному стані близько року, потім все по новій, що приводить до щорічного розпорошення коштів платників податків.

За останні 9 місяців 2019 року на даному відрізку дороги, в т.ч. через неналежний стан дорожнього покриття, (вибоїни глибиною більше 25см), було скоєно більше 15 ДТП, на щастя, цьогоріч без летальних випадків.

Через розширення житлової забудови в Брюховичах, переведення військової частини по вул.Замарстинівській до земель житлової забудови на потреби бійців АТО ,перспективний розвиток 140га військової частини по вул.Незалежності України(Брюховичі), що також згідно генплану міста Львова має виїзд на цей же відрізок дороги, створює нагальну необхідність проведення повноцінного капітального ремонту з розширенням дорожнього полотна Львів(Замарстинівська) - Брюховичі", - пише автор петиції Володимир Беньо.