ff1dff65a81a29b9e96f2fa4747c0a32Колегія суддів Сихівського районного суду присудила найвищу міру покарання 50-ти річній Ларисі Папаєвич - довічне ув’язнення за потрійне вбивство, повідомляє ТСН.

Під час зачитування вироку підсудна плакала. Наприкінці грудня 2015 року жінка жорстоко вбила односельчанку та її 8-річну дитину. Сталося це під час розпивання алкоголю. Коли господиня дому, мама дитини, вийшла за черговою порцією випивки, жінка накинулася на дитину через те, що та попросила більше не пити.

Спочатку вбивця вдарила дівчинку масляним обігрівачем, а потім ще й завдала кілька ударів кухонним ножем у шию. Коли мама дитини повернулася, нападниця розбила голову і їй. Після скоєного вбивці здалося, що свідком злочину стала 70-річна сусідка. Цеглиною вона убила і стареньку.

Поліція по гарячих слідах, за допомогою службового собаки, затримала жінку. У скоєному вона не зізналася, утім правоохоронці вилучили у напарниці речові докази - ключі від хати жертви, мобільний телефон і закривавлений одяг.