60017842 473903996684183 7740362809283706880 nУ неділю, 26 травня, в клубі «Малевич» вже вдруге відбудеться важлива подія  – це Міжнародні змагання з пілонного спорту та повітряної акробатики серед найсильніших спортсменів України, Польщі та Білорусії.

"Ми, як організатори заходу, а це дві танцювальні школи «Ванільне небо» та «Шоколад», спланували це дійство не тільки для популяризації пілонного спорту, а для того, щоб розголосити цілому світові, що ми теж як і Європа та США можемо гідно прийняти такого рівня змагання у себе на Батьківщині.

Вже впродовж останніх 10ти років poledance – як різновид сучасного танцю здобув шанування і змотивував до занять спортом багатьох людей. І в цілому світі спортсмени вже давно змагаються у великій кількості категорій по напрямку та важкості. Тож утотожнення цього спорту зі стриптизом тільки викликає посмішку. Адже вигляд спортсмена проходить критичні оцінювання у балах в тому числі. Тому є певні критерії і їх треба дотримуватись подаючи свій образ.

Минулорічні змагання дали нам зрозуміти, що діємо у вірному напрямку і вже прийматимемо цього разу поза сотню спортсменів, в тому числі дітей різного віку, що змагатимуться на полотнах та повітряному кільці.

Сама подія буде цікавою до перегляду і для тих, хто вперше чує про такі види спорту, так як спортсмени виконуватимуть дуже важкі елементи і акробатичні трюки.

Раді будемо вітати і запрошуємо усіх львів’ян долучитись до цікавої та захоплюючої події такого рівня!", - каже організаторка змагань Анастасія Рибак.

Квитки можна придбати за посиланням.

26 травня клуб «Малевіч» вул.Чорновола 2

Початок о 17:00