SnF0grE4aanNXAt0iD6A.r695x430На Львівщині поліцейського, котрий керуючи автомобілем, відмовився від огляду на вміст алкоголю в крові, буде звільнено зі служби в поліції. На момент зупинки автомобіля патрульними поліцейськими працівник одного з відділів поліції Львівщини перебував поза службою.

Проведеним службовим розслідуванням встановлено, що 16 квітня 2019 року близько 00.15 працівники Управління патрульної поліції у Львівській області зупинили автомобіль «Фольксваген», яким керував 25-річний лейтенант поліції, працівник одного з територіальних підрозділів поліції Львівщини, котрий перебував поза службою.

Під час перевірки у патрульних поліцейських виникла підозра, що водій автомобіля перебуває у стані алкогольного сп’яніння. Оскільки чоловік відмовився від проходження огляду на вміст алкоголю у крові, на нього було складено протокол про адміністративне правопорушення, передбачене ч.1 ст.130 (керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують її увагу або швидкість реакції) КУпАП.

За цим фактом 16 квітня Головним управлінням Національної поліції у Львівській області було призначене службове розслідування, за результатами якого на поліцейського накладене дисциплінарне стягнення – звільнення зі служби в органах Нацполіції.