098765456 1Під час протестів львівських стоматологів у міськраді працівники Ратуші майже на всю ніч зачинили медикам вхід до вбиралень, а Муніципальна варта при цьому хамовито поводилась із протестувальниками. Про це повідомив Юрій Казмірчук із 3-ї стоматологічної поліклініки ще 7 березня о 3:19 годині ночі у Фейсбуку, тобто раніше аніж трапився скандальний інцидент, відео якого виклали у мережу працівники Львівської міськради на сайті, що належить до медіа-холдингу дружини Садового.

Такі дії працівників мерії протестувальники вважають спланованою провокацією та помстою міської влади.

Як повідомив у коментарі сайту ЛМН Юрій Казмірчук, в ніч на 7 березня також був змушений із ще кількома представниками стоматологічних клінік № 3 і 5 ночувати у сесійній залі міської ради.

«Ниций, підлий і дуже негідний вчинок когось із працівників мерії. Ми ще обов’язково будемо розбиратися, хто дозволив публікувати таке відео. І кому належить маловідомий інтернет-ресурс, з виключно російськомовним контентом. Якщо це справа рук Садового, то ганьба такому мерові.

Муніципали провокували нас весь час. Спочатку, коли стало погано одній із жінок, вимкнули світло у великій залі. Ми самі надавали їй допомогу. Тільки з приїздом поліції світло включили. Потім попередили нас, що в туалет пускати не будуть. Або як впустять, то звідти вже не випустять. Під супроводом поліціянтів ходили до вбиральні. А потім поліція поїхала. До туалету був вихід тільки через малу сесійну залу. Але нам сказали, що там зачинено, ключів ніхто не має. У людей просто не було іншого виходу. Повірте, я особисто знаю жінку, яка на відео, вона надто інтелігентна і вихована. Просто в такі рамки ввели нас муніципали», – обурюється Юрій Казмірчук із 3-ї стоматологічної поліклініки.

Нагадаємо, лікарі хотіли, аби сесія розглянула питання про виплату їм заборгованої зарплати та переведення клінік у статус комунальних підприємств. Оскільки муніципали попередили, що зранку у приміщення міськради їх не впустять, вони зайняли місця в сесійній залі ще з вечора. Щоправда, їхнє питання навіть не було внесене на порядок денний.