Детальніше...У Львові поліцейські склали протокол за порушення карантину на продавця преси, який розкладав газети та журнали зі спущеною маскою. Це доволі нетиповий випадок, оскільки, як правило, за порушення карантину карають людей, які перебувають у публічному місці взагалі без маски чи респіратора, пише Zaxid.net

Детальніше...У національному парку "Тузлівські лимани" на Одещині зараз мешкають близько 1500 рожевих пеліканів.

Детальніше...Доставка транспортного засобу для зберігання на спеціальний майданчик дозволяється тільки в разі, якщо транспортний засіб суттєво перешкоджає дорожньому руху. Після закінчення триденного строку тимчасового затримання транспортного засобу власник має право звернутися за його отриманням. Таке звернення є обов’язковим для його виконання незалежно від стадії вирішення справи про адміністративне правопорушення, пише Finance.ua

Детальніше...Передчасно перестало битися серце Олександра Латоші - директора Львівської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву №2.

Детальніше...Цієї п’ятниці, 10 липня, близько 15:00 год.у Радехові  троє підлітків пограбували кавовий автомат. Відео злочину потерпілі оприлюднили у Фейсбуку.

Детальніше...Найбільше аварій без потерпілих сталося за пів року у Франківському районі міста Львова, за ним йдуть: Шевченківський, Пустомитівський, Сихівський та Залізничний.

Детальніше...У влозі про поїздку президента Володимира Зеленського на Волинь область назвали Луцькою, зробивши відповідний напис у титрах. Відео виклали на сторінку Офісу Президента у Фейсбуці і в Youtube. Про це повідомляє Перший.

Детальніше...Грози і зливи, які обрушилися на Західну Україну минулої ночі, наробили чимало біди. Найбільше дісталося Волині, Рівненській та Львівській областям, передає Politeka.net.

Детальніше...У Золочеві група мешканців намагається незаконно спорудити храм УПЦ МП. З цього приводу депутати зібралися на позачергову сесію міської ради та розглянули це питання, пише «Щоденний Львів».

Детальніше...Штрафи за порушення дорожніх правил будуть вищими, ніж нині/ Про це пише газета «Dziennik Gazeta Prawna», інформує Польське радіо

Репліка

Як ми вижили?
Василь Слюсарчук

Як ми вижили?

Як ми вижили? Та біс його знає... Мене з човна зіштовхнули посеред ставу, щоб я навчився плавати, дідусь з 5и до 10 років обливав холодною водою, ніби загартовував, ми їли клей з вишні, нестиглий агруст, картоплю печену у вогні і сало припалене на патику, всі овочі і фрукти їли немитими, воду пили з криниці з відра з якого напували худобу, грали у "войнушки", билися до синців, стріляли з рогатки по горобцях, майстрували горохобойки і возбушки, потім ходили з синцями на спинах і дупах...

Форпост на Facebook