Детальніше...Понад половини житла в Україні було зведено більш ніж 50 років тому і потребує оновлення. Вирішити цю проблему має законопроект про реконструкцію житла, розроблений Мінрегіоном. Шанси на ухвалення документу високі.

Детальніше...Львівська інтелігенція написала відкритий лист преподобному Архиєпископові Мечиславу Мокшицькому, Митрополитові Львівському Римо-Катoлицької Церкви в Україні, голові Конференції Єпископів РКЦ в Україні та голові Комісії доктрини віри. Інформує Український погляд.

Детальніше...У виборах на посаду голови Дрогобицької ОТГ бере участь Андрій Веселий, підприємець, голова Благодійного фонду родини Веселого. Він балотується шляхом самовисування — це принципова позиція кандидата, який хоче працювати на благо громади спільно зі всіма патріотичними конструктивними політичними силами, не дивлячись на партійні прапори.

Детальніше...Публікація мого плану дій по розвитку Дрогобиччини викликала неабиякий інтерес. Закономірно, що багато хто просив показати детальні кроки по окремим галузям.

Детальніше...В Україні завершується реформа децентралізації і 25 жовтня ми обиратимемо вже не мерів та сільських голів, а голів об’єднаних територіальних громад. Як це вплине на життя кожного з нас, про позитиви та виклики децентралізації ми вирішили розпитати у громадського діяча, нардепа VII скликання, а тепер кандидата на голову Стрийської об’єднаної громади Олега Канівця.

Детальніше...Ось уже сьомий рік у Львові будується Центр польської культури і європейського діалогу, який має стати осередком мови, культури, науки та польських традицій. Споруда знаходиться на вул. Шевченка, 3а, проте досі є недобудованою, пише ІА «Вголос».

Детальніше...Це війна без правил, бо це війна за капітали.

Детальніше...Що приховується за фейковою сенсацією?

Детальніше...Ні, COVID-19 небезпечніший за грип, а ефективні ліки від COVID-19 ще не розробили. Перевірка фейків від VoxUkraine у рамках партнерства з Facebook.

Детальніше...Не так давно у Львівській клінічній лікарні швидкої медичної допомоги запрацювало новостворене відділення кардіології та реперфузійної терапії, а очолив його молодий лікар з багаторічним досвідом, інтервенційний кардіолог Василь Процько. Нам стало цікаво, як 33-річному спеціалісту вдалося досягнути таких результатів. Про кардіологію, зміни в роботі лікарні та зокрема відділення, ну і звісно про вибір у житті та порятунок життів у розмові з Василем Процьком.

Репліка

“Європейська Солідарність” та “Слуга Народу” на першій сесії злили своїх виборців
Василь Курій

“Європейська Солідарність” та “Слуга Народу” на першій сесії злили своїх виборців

«Європейська Солідарність» та «Слуга Народу» на виборах в Львівській області скористалися адмінресурсом. Вони поділили між собою голоси лісників, лікарів, освітян, полковників. Депутати, яких завели ці дві команди до рад, не хочуть та не можуть бути в опозиції, це в основному пристосуванці. Саме тому ми бачимо по всій області, що більшості в радах сформували порохоботи та зелені. На повну скористалися адмінресурсом на виборах — тепер спільно будуть користатися ресурсом місцевих рад Львівщини. А як же виборці, їх так професійно нацькували одне на одного?

Форпост на Facebook