Детальніше...Вибір був простим. Між.

1.Ненависть і обгрунтована! недовіра до дій влади і структур та стану медицини України та бажання захистити своє оточення і родини. Живемо ж раз. Ми їх туди не посилали?

Детальніше...Бувають сцени, котрі заворожують... Кожного дня на празькому шаховому фестивалі повторюється одна й таж сцена. Перед туром в ігровий зал заходить батько і син. Батькові років за 50, на коротко пострижений чоловік подекуди з сивиною. Широкоплечий, міцні руки.

Детальніше...Професорсько-викладацький колектив та працівники академії не отримали заробітної плати. Це ж стосується виплати стипендій для студентів.

Детальніше...Вздовж озера йде пара. Років по 12.

Детальніше...Світ здурів: штучні губи, нігті, вії, чоло...а про брови взагалі мовчу, бо майже кожна друга дівчинка моргає цій планеті чорною-пречорною дугою! Зморшкам сказали ні! Ну то й що, що живемо без міміки...зате красиво ж!

Детальніше...Щороку в останній день лютого у світі відзначають День рідкісних захворювань. У 2008 році Україна стала однією з перших країн, яка підтримала цю подію та досі продовжує бути офіційним партнером європейської організації EURORDIS - European Rare Diseases Organisation (повним членом якого є Благодійний Фонд "Сестри Даліли").
 

Детальніше...Як малий бізнес втрачає клієнтів через мову.

Детальніше...Я недавно в Києві спілкувався з двома притомними росіянами. Але навіть вони - упереджені.

Детальніше...Безмежно вдячний президентові Львова Андрію Садовому за його позицію у справі визнання заслуг братів Шептицьких під час порятунку євреїв перед Голокостом.

Детальніше..."Знайти тональність української мови, щоб глядач її сприймав, досить непросто, – пояснює Олена Єремєєва, продюсерка серіалів та фільмів каналу 1+1. – За нашими спостереженнями, мелодрами українською мовою виглядають гірше, ніж комедії ...Продукти у весняному сезоні ми зробили російською мовою, тому що українська складніша для цього жанру."

Репліка

Logo Radio 882

1z

vp

vp

Форпост на Facebook