Детальніше...Всім друзям, колєгам і добрим знайомим, які депресують після поразки на виборах.

Детальніше...В суботу проходила повз квітковий ряд на ринку під універмагом "Львів". Ну, важко мені повз пройти.:)І зачепилася оком за оберемок незвичайних троянд.

Детальніше...Я поганий патріот. Мене не цікавлять кордони і всяка державність. Я ніколи не візьму зброї і не піду в перших рядах. Бо це не сходиться з мірками моєї душі.

Детальніше...Хоч це й не була інформація під грифом "цілком таємно", однак, вибори допомогли розібратися з переписом населення (принаймні так).

Детальніше...Наприкінці травня я написала пост про те, хто потрапить в парламент. Вже тоді було відомо про рейтинг Слуги Народу, а про популярність Опоблоку та За життя мені було відомо ще в день другого туру.

Детальніше...Ем.. ні. Не будете. Ви будете фінансувати ту партію, за яку проголосували.

Детальніше...У маршрутці зустрів дуже незвичну бабусю. Можна сказати, що виняткову, унікальну! Вона їхала у першому ряді зі своїм внуком. Я зайшов і помітив, що "аварійний вихід" закритий. Непорядок.

Детальніше...Мої чотири причини підтримати Тараса КЛЬОФУ.

Детальніше...Люди не хочуть йти працювати в патрульну поліцію. А патрульні поліцейські хочуть йти з поліції. 

Детальніше...За останні кілька місяців мене вже кілька разів називали ботом. Прикольно, особливо якщо вважати, що бот з мене фіговенький. Але я не про те.

Мені дуже дивно, коли люди бачать, як з неймовірною швидкістю в Україні вбивають все українське і... кажуть почекати.

Репліка


Ольга Бартиш
Я поганий патріот

Я поганий патріот


Вікторія Балицька
Патрульна Поліція вмирає

Патрульна Поліція вмирає

1z

vp

vp

Форпост на Facebook