Житель міста Городка, що на Львівщині, організував незвичний бізнес - продаж родючого шару землі (чорнозему), до того ж з чужого пасовиська.

Чоловік приїжджав вантажівкою ЗІЛ у сусідній район і на пасовищі біля села Долиняни бульдозером знімав верхній родючий шар землі й одразу ж продавав.   “Селяни, які вже не раз бачили техніку на місці злочину, врешті зателефонували до поліції, -- повідомляє підполковник Олександр Прокопчук, начальник Городоцького відділення НП Львівщини. -- При затриманні чоловік спротиву не чинив, свою провину визнав. Хоча й не розумів, у чому полягає протиправність його дій. У продажу чорнозему з чужого пасовища не вбачав нічого протизаконного”.  Про це йдеться в газеті Експрес

Достеменно не відомо, як довго 49-річний чоловік заробляв собі на життя таким промислом. Але припускають, що грунт зі села він вивозив упродовж кількох тижнів.  

“Порушено ландшафтну цілісність території та знищено рослинний покрив на земельній ділянці площею 0,45 гектара. Ця ділянка потребує відтворення. Наслідком злочину є унеможливлення використання пасовища за цільовим призначенням. Створено небезпеку для довкілля, а отже, йде деградація території, на якій виявлено незаконне землекористування, - каже підполковник Олександр Прокопчук. - Злочин кваліфікують за частиною першою статті 239 Кримінального кодексу України”.  

Зловмисникові загрожує до трьох років позбавлення волі з відшкодуванням завданих збитків.