1 0 vvvvvvvvvvv4
Фото: "Форпост"
Сьогодні, 26 лютого, над львівськими будинками підіймають кримськотатарські прапори як символ боротьби за волю і незалежність.

Про це повідомляє кореспондентка "Форпосту".

Біля міської ради зібралося багато людей серед яких представники кримськотатарської громади та просто небайдужі мешканці також підняли стяг.

"Я, кримський татарин, вважаю, що Крим є Україною. 26 лютого в 2014 році ми вийшли на Майдан у Сімферополі, щоб наша земля нарешті стала вільною та незалежною від Росії, від окупанта, саме тому я тут", – розповів "Чингісхан", кримський татарин, який зараз проживає у Львові.

Тимур Баротов, український військовик та морський офіцер додав, що події, які відбуваються сьогодні, є особливо жахливими. Адже діти, які народилися на окупованій території, вже встигли піти до школи.

"За 6 років у Криму встигло народитися нове покоління, яке сьогодні вже пішло до школи. Це насправді боляче, і важко дивитися у очі своїх друзів, кримчан, які виїхали з дому. Але навіть цей маленький захід наближає нашу перемогу, це посил для кримчан, який не дає забути, що ми разом із ними", – додав Баротов.

 День кримського спротиву російській окупації — пам'ятна дата на річницю проведення мітингу кримських татар та українців у місті Сімферополі на підтримку територіальної цілісності України. 

1 0 vvvvvvvvvvv1

1 0 vvvvvvvvvvvvvvvvvv2

1 0 vvvvvvvvvvvvvv3

1 0 vvvvvvv5

Фото і відео: "Форпост"

загрузка...