9845349855Вчора, 25 лютого, разом із сім'єю львів'ян Єрмілових у Львові встановили першу в Парку Культури іменну лавку.

Про це повідомила адміністрація парку на своїй сторінці у Фейсбуку. За їх словами, мати іменну лавку може кожен, хто пожертвує на це 2 500 тисячі гривень.

f02d5de4fbe6b496У парку нещодавно облаштували алею, там і встановлять нові вуличні меблі. Їх виготовляє майстер, який працює на території. Днями у його майстерню прийшла жінка, яка зробила перше замовлення на таку іменну лавку, пише Суспільне: Львів

«Сьогодні до нас вже прийшла перша людина, яка захотіла придбати таку лавку, вона побувала у парку, прийшла в майстерню, побачила як лавка виготовляється, подивилась з якого металу, яке дерево .Із невеличким бонусом буде табличка - із назвою компанії, чи комусь на день народження, люди відгукнулись маємо кілька таких замовлень» - розповіла речниця Парку культури у Львові Ірина Вовк.

Те, що працівники парку самі створюють лавки, дає змогу контролювати якість, бо не завжди трапляються відповідальні виробники - каже директор парку Олександр Молодий.

«Ми створили громадську організацію і ці гроші, що будуть нам дарувати будемо переводити на рахунок громадської організації. Так будемо закуповувати матеріали і будемо ставити на баланс, щоб все було правильно, згідно чинного законодавства» - розповів Олександр Молодий.

Виготовлені лавки встановлять на новій алеї у верхній частині парку.

"Це — міжнародний досвід, , який ми вирішили перейняти. Такі лавки встановлюють зокрема, у парку Нью-Йорка, Мюнхена і зоопарку Відня. Дякуючи вам, нашим відвідувачам, все вдається!", - каже адміністрація

На черзі — ще 4 лавки.

Усі охочі можуть долучитися до ініціативи, написавши листа на адресу — parkculturelviv@gmail.com

загрузка...