55653343 2400516540184203 173047359092031488 nВчора, 11 вересня, стало відомо, що колишня очільниця департаменту освіти і науки ЛОДА Любомира Мандзій стала заступницею Міністра освіти і науки України Ганни Новосад. Про це повідомили на засіданні Кабміну.

Зголом колишня львівська чиновниця прокоментувала своє призначення.

"Переїжджаю до Києва. Тепер моє робоче місце буде в Міністерстві освіти і науки України.

Так, я увійшла до команди Ганни Новосад та погодилася стати заступницею міністерки. Скажу відверто: така пропозиція була дуже несподіваною для мене! Але я розумію і знаю, що така увага є безпосереднім результатом усіх тих позитивних змін, які ми разом втілювали на Львівщині.

Зоною моєї відповідальності буде продовження реформи НУШ, дошкільна та шкільна освіта. Це саме ті питання, над якими найактивніше працювала впродовж трьох років роботи в департаменті освіти Львівської ОДА.

Для мене, як і попередні роки, надалі залишається пріоритет реформ в українській освіті. Саме тому ми продовжимо впроваджувати якісні зміни, які розпочалися декілька років тому, адже ніщо не зупинить ідеї, час якої настав", - написала Мандзій на своїй сторінці у Фейсбуку.

загрузка...