nerlkngtelrjtjtУ ніч на 11 вересня лікарі швидкої медичної допомоги доставили до Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру з будинку дитини однорічну дівчинку Іринку. Лікарі Центру оцінили стан дитини як вкрай важкий і госпіталізували її у відділення інтенсивної терапії та реанімації, повідомляє Zaxid.net

Про це розповіла заступниця директора Центру Олена Козлова.

«Дівчинку "швидка" привезла вночі з понеділка на вівторок у вкрай важкому стані з ознаками дихальної недостатності. У неї діагностували аспіраційну пневмонію. Дитина зараз перебуває на штучній вентиляції легень й отримує все необхідне лікування», – повідомила Олена Козлова.

43875834957984394Нагадаємо, до лікарні потрапила дівчинка, що народилася передчасно з критично малою вагою – всього 480 г і яку рік виходжували неонатологи неонатального центру Львівської обласної клінічної лікарні.

Дівчинка – сирота. Від неї ще при народженні відмовилися батьки і вона рік жила у лікарні. У липні 2019 року їй виповнився рік і дівчинку передали у комунальний заклад ЛОР Будинок дитини № 1, що на вул. Комаринця, 2а.Є декілька родин, які хотіли удочерити Іринку.

Одна сім’я саме знайомилася з дитиною, перед тим, як удочерити її.

загрузка...