5d051b18d6fac0791d7a580e5fc31325 LСьогодні, 11 липня, на черговій сесії Львівської міськради депутати підтримали питання "Про розгляд електронної петиції “Розморозити проект Львівського Метрополітену“ 34 голосами "за".

Начальник управління «Секретаріат ради» ЛМР Юрій Лукашевський повідомив, що 14 травня 2019 року на порталі e-dem.in.ua – Єдина система місцевих петицій було зареєстровано електронну петицію під назвою «Розморозити проект Львівського Метрополітену». Автором петиції є Василь Лозовий. 14 червня 2019 року ця петиція набрала необхідних 500 голосів на підтримку».

Автор петиції Василь Лозовий виступив перед депутатами і представив свою позицію.

«Враховуючи той факт, що місто Львів перевантажене, враховуючи затори та дуже велику кількість громадського та приватного транспорту, пропоную розморозити проект Львівського Метрополітену для збереження архітектурного вигляду міста і для безпеки будівель, які занесені до спадщини ЮНЕСКО. Я пропоную проект метрополітену, який буде побудований не ближче, ніж 1-го кілометра в радіусі від Ратуші. На мою думку, проект метрополітену має право на життя, і враховуючи сучасні технології, його буде набагато легше провести, ніж 25 років тому. Зараз цей проект «заморожений», тому я прошу його «розморозити» і почати роботи щодо проектування і хоча б до 2022 року почати будівництво», - зазначив у петиції Василь Лозовий.

Депутати доручили департаменту житлового господарства та інфраструктури до наступного пленарного засідання підготувати дорожню карту щодо вирішення питань, порушених електронною петицією.

загрузка...