F 4Сьогодні, 11 липня, на сесії Львівської міськради депутати проголосували за ухвалу щодо розподілу бюджету розвитку міського бюджету м. Львова, з якої стрічку щодо виділення коштів для ЛКП «Муніципальна варта» знову виключили, повідомили у прес-службі ЛМР.

Як повідомив Богдан Кухарук, директор ЛКП «Муніципальна варта», їхнє підприємство надає основні послуги в охороні громадського порядку на замовлення міської ради. 

"Нагадаю, минулого пленарного засідання нас також виключили з ухвали, зважаючи на те, що ці кошти були зарезервовані за Муніципальною вартою, тому що це виключно зарплата і оплата наших послуг для міської ради. Ми, як підприємство, надаємо основні послуги в охороні громадського порядку на замовлення міської ради. Ми охороняємо комунальні об’єкти, ми забезпечуємо роботу підрозділів патрулів охорони громадського порядку. Це є боротьба зі стихійною торгівлею, робота евакуаторів і контроль доступу в пішохідну зону. Сфера відповідальності досить велика і робота працівників дуже часто буває здеморалізована через такі затримки в виплатах. Липень ми ще працюємо, сподіваємось, будемо працювати далі, тому що роботи виконується дуже багато.

В цих 9 млн грн, які ми просимо, є частина зарплати за липень, яку нам не додали, і власне зарплата за серпень та вересень", — розповів Богдан Кухарук, директор ЛКП «Муніципальна варта».

загрузка...