61126729 2256053064448306 9145750901095399424 n 1Заступник міського голови Львова з фінансово-економічних питань Геннадій Васьків та в.о. директора департаменту «Адміністрація міського голови» Євген Бойко, яких сьогодні вранці облили невідомою рідиною під час засідання виконавчого комітету, скерували заяви до Національної поліції. Окрему заяву готує також міськрада, і має намір скерувати її до відповідних правоохоронних органів.

Про це розповіла директорка юридичного департаменту Львівської міської ради Гелена Пайонкевич.

«Нам двічі цього тижня не дали можливості провести засідання міської ради — сесії та виконавчого комітету. Сьогодні відбувся неприємний інцидент, коли на голови нашим колегам вилили по склянці невідомої речовини. Колеги звернулися із заявами про вчинення таких дій щодо них до Національної поліції. Ми також готуємо відповідну заяву. Швидш за все, подамо її в понеділок. Вимагатимемо в правоохоронних органів діяти в межах чинного законодавства», — зазначила Гелена Пайонкевич.

Вона також підкреслила, що через такі дії активістів невирішеним залишається бюджетне питання. Також у порядку денному засідань виконавчого комітету та сесії була доволі велика кількість питань, які потребували швидкого вирішення.

34859345849Нагадаємо, сьогодні, 24 травня, під час чергового засідання виконавчого комітету Львівської міськради заступника мера Львова з фінансово-економічних питань Геннадія Васьківа облили фарбою громадські активісти.

На засідання прийшло кілька десятків людей із плакатами. 

Засідання виконкому перенесли на невизначений термін. Мер Львова вважає це помстою за заборону торгівлі алкоголем у МАФах.

загрузка...