11987213 1050998494945204 5271372734877917171 nЛьвівський окружний адміністративний суд закрив провадження за позовом Головного управління ДСНС у Львівській області до Комунального закладу Львівської обласної ради "Львівський геріатричний пансіонат" про зупинення роботи будівлі. 

Надзвичайники самі просили суд про закриття справи. Раніше ДСНС Львівщини у суді вимагала закриття будівлі пансіонату через порушення протипожежної безпеки.

Нагадаємо, Львівська обласна рада підписала меморандум про початок ремонтних робіт у Львівському геріатричному пансіонаті з Турецьким агентством зі співробітництва та координації (ТІКА), який інвестує у будівлю майже 12 мільйонів гривень.

Зазначимо, 17 квітня цього року в межах перерозподілу коштів Львівська облрада на реконструкцію Львівського геріатричного пансіонату виділила 958 тисяч гривень. Ці кошти були передбачені на закупівлю засобів протипожежної безпеки у геріатричному пансіонаті, адже саме така сума була необхідна для втілення поекту, заявляв Микола Модь.

Окрім того, 30 січня 2018 року депутати облради виділили львівському будинку пристарілих 4,8 мільйонів гривень. Такі гроші пансіонат отримав вперше за останні 10 років.

Нагадаємо, функціонування Львівського геріатричного пансіонату було під загрозою. Сотні його мешканців могли опинитися на вулиці.

З 2010 року не припиняються посягання на землі пансіонату, зокрема нікому невідомій Громадській організації інвалідів "Центр реабілітаційних ініціатив "Діяльне милосердя" рішенням Львівської ОДА передано в постійне користування 2,4 га земель пансіонату. Земельна ділянка Геріатричного пансіонату, яку обрізають під комерційні цілі, безупинно зменшується, а умови проживання мешканців від цього не покращуються. Відповідальних за розкрадання і аферу навколо земельної ділянки пансіонату досі не знайдено.

Незважаючи на те, що Вищі суди встановили, що ЛОДА не мала права передавати цих земель – досі землі не повернуто пансіонату. А прокуратура в інтересах ЛМР програє позови за цю землю. Окрім того, право користування землею самим Львівським геріатричним пансіонатом досі належно не оформлене. 

Нагадаємо, у Львівському геріатричному пансіонаті виписали премій на 378,5 тисяч гривень.

загрузка...