1 24275193Сьогодні, 27 липня, виконком прийняв рішення про організацію відкритого конкурсу на кращий проект під’єднання до глобальної мережі інтернет та створення локальної мережі у школах міста. Про це повідомляє Твоє місто.

Згідно з рішенням, управління інформаційної політики повинно оголосити та провести конкурс, переможець якого підключить усіх міські школи до Wi-Fi мережі. Організатором конкурсу визначено КП «Міський центр інформаційних технологій».

За умовами конкурсу, переможець повинен запропонувати інтернет з швидкістю не менше 100 Мбіт/с на кожному об’єкті до підключення.

Кожен об’єкт повинен бути покритий бездротовим типом підключення з можливістю створення та зміни SSID імен та їхньою кількістю на одній точці не менше 5-ти. Рішення повинно забезпечувати «безшовний роумінг». Кількість одночасних клієнтів повинна становити не менше 200.

Також Wi-Fi-мережа повинна покривати всю територію школи. Конкурс є відкритим та проводиться в 1 тур. Свої пропозиції підприємці можуть подавати до 17 вересня, а наступного дня буде визначено переможця конкурсу. 21 вересня його має затвердити виконком.