oblradaФракція ВО «Свобода» у Львівській обласній раді ініціює скликання позачергової сесії облради через проблеми в медичній галузі та пов’язані з цим збурення в місцевих громадах. Голова фракції Олег Панькевич закликає голову обласної ради скликати позачергову сесію вже наступного вівторка, 7 лютого 2017 року.

Пр це повідомила прес-служба ЛОО ВО «Свобода .

Як йдеться у зверненні, останнім часом надзвичайно загострилася ситуація в галузі охорони здоров’я.

«Громади стурбовані політикою уряду в цій сфері, зокрема, заходами, які призводять до скорочення кількості лікарняних ліжок, закриття відділень та цілих лікарень, скорочення працівників, а в результаті – погіршення якості й доступності медичних послуг.

Окрім цього, відомо про нову реформу в медицині, яка передбачає створення так званих госпітальних округів. Органи місцевого самоврядування, громади не отримують достовірної інформації щодо планів влади зі створення госпітальних округів, однак побоюються, що це обернеться закриттям лікарень в районах. Уже зараз відбуваються протести, масові збурення.

Вважаємо, що Львівська обласна рада як представницький орган громади Львівщини не може залишатися осторонь цієї проблеми.

У зв’язку з цим, закликаємо вас скликати позачергову сесію Львівської обласної ради із  питанням порядку денного: про ситуацію в галузі охорони здоров’я на Львівщині, на якій заслухати інформацію виконавчих органів влади про заплановані заходи в рамках реформи уряду та висловити позицію ради з цього питання, зокрема звернутися до Кабінету міністрів України стосовно збереження медичних закладів та неприпустимості звільнення працівників», - йдеться у зверненні свободівців.

Нагадаємо, що 31 січня 2017 року на сесії Львівської обласної ради депутат від ВО «Свобода» Ольга Шайдулліна запропонувала внести до порядку денного питання про ситуацію в медичній галузі області та заслухати інформацію облдержадміністрації з приводу створення госпітальних округів. Голова обласної ради Олександр Ганущин відмовився поставити цю пропозицію на голосування.

 

загрузка...