Детальніше...Двоє українців отримають штраф від 17 до 34 тис. грн за порушення самоізоляції під час карантину.

Детальніше...68-річний король Таїланду Рама Х, Маха Вачіралонгкорн, самоізолювався у цілком орендованому розкішному спа-готелі Grand Hotel Sonnenbichl в баварських Альпах.

Детальніше...Станом на 12.00 год ще у двох водіїв АТП-1 з допомогою експрес-тестів виявили інфікування коронавірусом.

Детальніше...Сьогодні, 31 березня в районі населеного пункту Катеринівка, що на Луганщині, під час виконання бойових завдань один український військовослужбовець отримав травму внаслідок підриву на протипіхотній міні. Воїну надали належну медичну допомогу та евакуювали до лікувального закладу. Стан здоров’я тяжкий.

Детальніше...20 березня, в районі 21:30, у інваліда ІІІ групи Ящишина Остапа Ярославовича стався серцевий напад. Дружина одразу викликала “швидку”, оскільки у 2019 році в чоловіка діагностували інфаркт міокарда.

Детальніше...У Львові зареєстрували петицію, у якій просять збудувати автомобільне кільце біля ТЦ King Kross.

Детальніше...У зв’язку з епідемією коронавірусу одна з компаній-перевізників подбала про додаткові запобіжні заходи для своїх клієнтів.

Детальніше...У селі Снячів Чернівецької області двоє парафіян Свято-Духівської церкви УПЦ МП перешкоджали 30 березня журналістці видання "Чернівці.Онлайн" Галині Єреміці, яка перевіряла церкви на дотримання умов карантину.

Детальніше...Речник Головного санітарного інспектора Ян Бондар додав, що зараження серед молоді сприяє розповсюдженню епідемії.

Детальніше...У Львові в квартирі одного з будинків чадним газом отруїлися четверо людей.

Репліка

12 трюїзмів карантинної філософії
Богдан Тихолоз

12 трюїзмів карантинної філософії

Теперішня ситуація, в якій ми всі раптом опинилися, чи радше навіть зависли (спершу написав: завили ;), але ще нє!), стає не так випробуванням для наших тіл (які, здебільшого, наразі аж задобре чуються), як викликом для наших мізків (яким, бідолашним, доводиться докладати неабияких зусиль, щоб не зледащіти).

1z

vp

vp

Форпост на Facebook