Детальніше...Вчора ввечері, 19 січня о 18:43 до Служби порятунку “101” надійшло повідомлення про пожежу в сел. Великий Любінь на вул. Львівська, 180 Городоцького району.

Детальніше...У неділю, 19 січня, на вул. Куліша автомобіль BMW в’їхав у зупинку громадського транспорту біля ТРЦ Forum Lviv.

Детальніше...Вчора, 18 січня, учасники "Манівців" - туристичного клубу, врятували бідолашного лебедя.

Детальніше...Червоноградський міський суд оштрафував місцеву жительку на 1700 грн через те, що її 16-річна донька прогуляла 85 уроків за 7 тижнів навчання.

Детальніше...Сьогодні, 19 січня, на Водохреща, у Львові відбулось загальноміське освячення води усіма конфесіями.

Детальніше...Сихівський районний суд Львова оштрафував львів'янина на 3400 грн за придбання спеціального негласного отримання інформації – годинника з вмонтованою прихованою камерою.

Детальніше...Служба безпеки України не бачить причин не пускати в Україну російських артистів Марата Башарова, Сергія Колесникова та Ларису Удовиченко, хоча вони виступали в анексованому РФ Криму.

Детальніше...18-річна українська легкоатлеткаЯрослава Магучіх встановила світовий рекорд U20 зі стрибків у висоту.

Детальніше...Нічний клуб, у якому має відбутись виступ російського гурту "Фактор-2", оприлюднив свою офіційну позицію.

Детальніше...Про ситуацію, що відбувається в Львівському обласному центрі екстренної медичної допомоги та медицини катастроф, повідомляють у соцмережах.

Репліка

Усі люди мають подумати головою без "пальтішка", без "зебобіків", без "стадіон так стадіон" і аналізів, результатів яких ми не знаємо
Роман Скрипін

Усі люди мають подумати головою без "пальтішка", без "зебобіків", без "стадіон так стадіон" і аналізів, результатів яких ми не знаємо

Я дуже хочу щоби ми почали чути один одного. А не оце одразу "біле пальтішко". Країні потрібен конструктив і рух вперед. І в нього немає прізвища на "П" або на "З".

Logo Radio 882

1z

vp

vp

Форпост на Facebook